واحد آفرینش های هنری در مرکز شماره 2 بوشهر دومین کارگاه نمایشنامه نویسی نوجوانان را برگزار می نماید. 

   مباحث این دوره مشتمل بر آشنایی نوجوانان با درام نویسان بزرگ جهان ، خواندن و تحلیل آثار ارزشمند و بنام ایشان ، فراگیری اصول و قواعد مبسوط داستان و نمایشنامه نویسی به همراه دیدن و نقد آثار نمایشی کودک و نوجوان ( اهم از فیلم های سینمایی ، انیمیشن های برتر و نمایش های برگزیده ) و نیز اجرای بخش جذاب نمایشنامه خوانی از آثار نمایشنامه نویسان مطرح کودک و نوجوان و نیز نمایشنامه های دوره قبل اعضاء در کارگاه نمایشنامه نویسی پیشین است.

   لازم به ذکر است آثار اعضاء کارگاه نمایشنامه نویسی در دوره نخست به معاونت محترم فرهنگی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان ارسال گشت و در این میان یکی از این آثار با نام ( من یه دو قشنگ می خوام ) برگزیده کشوری گردید.

   نوجوانان به همراه دیگر اعضاء طی مراسمی تقدیر و اثر برگزیده به چاپ خواهد رسید.

   طبیعی است که دوره  دوم کارگاه نمایشنامه نویسی در ادامه دوره اول آن که  با پی گیری و حمایت معاونت محترم فرهنگی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان با موفقیت چشمگیر همراه بوده ؛ همچنان با همراهی ایشان از تیرماه آغاز به کار خواهد نمود تا همچنان شاهد موفقیت روز افزون نویسندگان نورسته و خلاق استان خود باشیم.

   علاقمندان به تئاتر و تئاتر عروسکی و همچنین نمایشنامه نویسی می توانند جهت ثبت نام به نشانی بوشهر / بالاتر از بیمارستان فاطمه زهرا ( س) / روبروی پارک بازی / کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان / مرکز فرهنگی هنری شماره 2 بوشهر مراجعه نمایند.

   ضمناً شماره تلفن 2544265 نیز پاسخگوی شما عزیزان خواهد بود.