گام دوم :

 

یکشنبه ساعت 7:30     24/3/1388

 

     وقتی به مرکز وارد می شوم همه بچه ها آمده اند. چشمانشان از شور و شوق برای امروز می درخشد.

     روز مادر است و سالروز تولد بانوی دو عالم فاطمه زهرا (س) . از چند روز پیش که کارت های دعوت از مادرهای بچه ها آماده به این عزیزان داده شده ؛ همزمان بچه ها نمایشنامه خوانی را آغاز کرده اند ...

     ساعت : 8 /در سالن نمایش هستیم هنوز جشن آغاز نشده ، بچه ها متن نمایش هایشان را در دست دارند صندلی هایشان را گرد هم آورده اند و برای آخرین بار تمرین می کنند ... سر و صداها و رفت و آمدها به کارشان خللی وارد نمی کند.

 

 

 

     ساعت 10:30 / وقت اجرای نمایشنامه خوانی بچه هاست پریسا زاهدی ، سارا فاله ، سحر پاسیار ، مطهره جمالی ، هانیه رضوانی ، عاطفه جعفری ، شیرین کشتکاری به خوبی و با تسلط کافی – بیشتر از حد تصور خودم – نمایشنامه ( من با کی دوست باشم ) که از نوشته یکی از گروه ها در کارگاه پیشین نمایشنامه نویسی است ؛ را می خوانند. بیان زیبا ، استفاده از صدا سازی برای هر شخصیت ، حس و میمیک مناسب ، استفاده از نور و اعلام شرح صحنه ها توسط کوچکترین عضو کارگاه ( آناهیتا یزدان شناس – کلاس اول ابتدایی ) انجام شد ؛ توجه و تشویق فراوانی را از سوی مخاطبان حاضر در سالن برانگیخت. 

 

 

     ساعت 10:50 / با حضور مدیریت محترم استان جناب آقای قادریان و کارشناسان محترم استان ، مراسم اهدای تقدیرنامه و جوائز به همه اعضا نخستین کارگاه نمایشنامه نویسی و مربی ایشان انجام شد .